Urszula Mela i kilka słów o jej książce

Urszula Mela napisała książkę „Bóg dał mi kopa w górę”, która wniosła w moje życie wiele dobrego. To opowieść o miłości w rodzinie, budzącej się nadziei i głębokiej wierze. Wśród przemyślanych pytań i szczerych odpowiedzi odkryjemy silną wiarą, mocno ufającą i stąpającą po ziemi kobietę. W książce nie znajdziemy przepisu na szczęśliwe życie bez przykrych i bolesnych doświadczeń. Znajdziemy w niej jednak przykład na to, że mimo trudnych, niekiedy beznadziejnych sytuacji nie zostajemy sami. Jest przy nas Bóg, który pomaga wstać, który stawia na naszej  na drodze pomocnych ludzi.

Wydawnictwo Znak

Co dała mi opowieść Urszuli Meli?

Przede wszystkim w książce „Bóg dał mi kopa w górę” spotkałam piękną kobietę, która doznała wielu przykrych doświadczeń, a mimo wszystko jest szczęśliwym człowiekiem. Pokazała, że warto mieć nadzieję i ufać. Jako psycholog nie boi się trudnych tematów. Jak sama mówi, nie odrzuca ludzi niewierzących, choć sama jest jest mocno wierząca. Mama Jaśka Meli stara się rozumieć, nie oceniać.

Nawet te najbardziej bolące przeżycia z biegiem czasu przeradzają się  w doświadczenia, dzięki którym umiemy jeszcze mocniej kochać.  Dzięki mamie Jaśka Meli udaje się porzucić strach, który odbiera ochotę na poznawanie, przez który, stajemy się nieufni i tworzymy niesprawiedliwe oceny. W jego miejscu pojawia się głęboka nadzieja.

 Wydawnictwo Znak