O mnie

Cześć!

Blog baby&design poświęcony jest moim pasjom, które rozwijam od kilkunastu już lat.

Dlaczego home&living?

Kocham piękną i funkcjonalną przestrzeń home&living pełną światła i niepowtarzalnego klimatu.
Chcę Was inspirować i motywować do zmian, pokazując piękną przestrzeń dziecięcą, domową i miejską. Miejsca i ich aranżacje, w których pragnie się być. Koncentruję się na pokojach dziecięcych, domowych zaciszach i kreatywnych obiektach komercyjnych. Szukam i znajduję miejsca wyjątkowe, kreatywne i zaskakujące.

Dlaczego książki?

Książki towarzyszą mi od zawsze. Czytanie daje mi radość, pozwala na zatrzymanie się i spojrzenie na świat z nieco innej perspektywy. Wiele zmian w moim życiu zawdzięczam właśnie mądrym książkom. Choć stawiam na minimalizm, to jeśli chodzi o książki, nie znam umiaru 😉

Dlaczego podróże?

Podróżuję z moją rodzinką, aby poznać piękno przyrody, kulturę oraz zwyczaje innych narodowości. Podróże pokazały nam, że w świecie oprócz zapierających dech w piersiach widoków, historycznych zabytków warto poznawać ludzi. Jeździmy po świecie z namiotem, bo dzięki temu możemy nawiązać jak najwięcej szczerych, otwartych i opartych na zaufaniu relacji. Z każdej podróży wracamy silniejsi wiarą, obserwując, że więcej na świecie dobra i zrozumienia niż obojętności.

Dlaczego homeschooling?

Homeschooling stał się naszym sposobem na życie. Myślę, że dzieciaki w systemowej szkole zbyt dużo czasu tracą na szukanie w sobie siły, aby wytrzymać w ławce przymusowe „45 min”. W ciągu tych 45 min można dokonać tak wielkich i nadzwyczajnych rzeczy, odkrywać świat i przetwarzać wiedzę, która nie ulotni się po najbliższej „klasówce”.
Homeschooling to naturalna potrzeba uczenia się dzieci. Jako mama wspieram dzieciaki w poszukiwaniach odpowiedzi na pytania, które padają każdego dnia niekiedy po kilka razy na godzinę. Dzięki takim naukom, jak neurodydaktyka, staram się stwarzać dzieciom przyjazne warunki do nauki i ich rozwoju.

 

Dziękuję, że odwiedzasz babyanddesign.com.

Emilia Pietrzyk

autorka projektu babyanddesign.com

Kontakt: babyanddesign@yahoo.com

Wszystkie teksty zamieszczone na niniejszej stronie są moją własnością i zastrzegam sobie wyłączne prawo do ich wykorzystywania i publikacji.
Kopiowanie i wykorzystywanie treści bez mojej zgody jest naruszeniem praw autorskich i podlega odpowiedzialności zgodnie z postanowieniami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Dodaj komentarz