the laundromat cafe, miejsce na pranie i dobrą kawę

Szukasz powodu, by wyjść z przyjaciółmi na dobrą kawę… Może musisz zrobić dziś pranie? Tak, to jest naprawdę uzasadniony pretekst, aby w Kopenhadze znaleźć się w tak klimatycznym miejscu jak the laundromat cafe na Elmegade 15 w Nørrebro.

babyanddesignlaundromat1the laundromat cafe

babyanddesignlaundromat2the laundromat cafe

babyanddesignlaundromat8jpgthe laundromat cafe

Myślą przewodnią właścicieli kawiarni było stworzenie przyjaznej przestrzeni dla ludzi, którzy chcą wykonywać codzienne czynności poza domem i w towarzystwie swoich znajomych. W the laundromat cafe można pogadać, napić się kawy, przejrzeć Internet, pograć w szachy lub karty i do tego jeszcze zrobić pranie w kawiarnianej pralni w stylu retro. A dzieci w tym czasie korzystają z zabawy z rówieśnikami na zaprojektowanym specjalnie dla nich placu zabaw.

babyanddesignlaundromat7jpgthe laundromat cafe

babyanddesignlaundromat5jpgthe laundromat cafe

babyanddesignlaundromat5the laundromat cafe

babyanddesignlaundromat6the laundromat cafe

babyanddesignlaundromat3the laundromat cafe

Cudowna atmosfera zachęca ludzi pracujących w domu lub zajmujących się dziećmi do zmiany środowiska. Nastawia pozytywnie i daje okazję, aby wyjść z domu i spotkać się z przyjaciółmi.

babyanddesignlaundromat4jpgthe laundromat cafe

babyanddesignlaundromat2the laundromat cafe

Dorośli i dzieci w kawiarni czują się swobodnie. Ciepła kolorystyka miękkich, tapicerowanych mebli daje poczucie bezpieczeństwa i przytulności. Ciepłe światło dodatkowo wzmacnia relaksacyjny nastrój. Pachnące domowe obiady i pyszne desery oraz aromatyczna kawa zaspokoją głód i pragnienie, szczególnie tych najmłodszych gości.

Emilia Pietrzyk

Dodaj komentarz