Wesoły pokój dziecięcy z dostojną bielą w tle

Za oknem coraz więcej słońca. Otwieram balkon i okna, aby jak najwięcej przyjemnego, świeżego powietrza wpadało do domowego wnętrza. Tę magię naturalnego światła chciałoby się zatrzymać na zawsze. Jest na to sposób: pomalujmy ściany w jasnych barwach, w mojej ulubionej skandynawskiej bieli.

Biel cudownie sprawdzi się też w pokoju dziecięcym. Właśnie ta przestrzeń potrzebuje jak najwięcej jasnych barw, aby czuć się tu naprawdę swobodnie.

wiosennepokoje dla najmłodszych1alvhemmakleri.se

Białe ściany, białe meble dają w pokoju dziecięcym poczucie szczególnej lekkości. Wyglądają zgrabnie i nie przytłaczają pomieszczenia. Nie bójmy się, że pokój stanie się za bardzo monotonny, wręcz nudny. To przecież tu rządzą najmłodsi domownicy, którzy kochają kolory. A barwne dodatki na tle białych ścian zwracają na siebie uwagę. Wesoło wyróżniają dziecięcą przestrzeń.

wiosennepokoje dla najmłodszych2alvhemmakleri.se

 

Jest wiele pomysłów na rozbawienie białej przestrzeni: kolorowe półki, kolorowe zabawki i wszelkiego rodzaju elementy dekoracyjne: zoryginalne grafiki, bajeczne wieszaki, na których zawiesimy ulubione sukienki dziewczynek lub szpanerskie bluzy chłopców. Wzorzyste i barwne tekstylia, takie jak: pościel, poduchy, dywany, zasłony, przytulanki i girlandy stworzą przytulny klimat, w którym dziecko będzie się czuło naprawdę bezpiecznie.

wiosennepokoje dla najmłodszych3alvhemmakleri.se

 

wiosennepokoje dla najmłodszych4alvhemmakleri.se

 

 

wiosennepokoje dla najmłodszych5alvhemmakleri.se

 

 

wiosennepokoje dla najmłodszych6alvhemmakleri.se

 

 

wiosennepokoje dla najmłodszych7alvhemmakleri.se

Emilia Pietrzyk

Dodaj komentarz