Grecka restauracja 48 Urban Garden

48 Urban Garden to grecka restauracja z bajecznym ogrodem, który zaprojektowali projektanci ze studia AK-A.

W restauracji 48 Urban Garden panuje swobodna atmosfera. Projektanci osiągnęli wspaniały efekt, dzieląc zadaszoną część lokalu z ogrodem za pomocą przestronnych szklanych okien i drzwi. Pozwala to na nieustanne cieszenie zmysłów wzroku, smaku i węchu bujną roślinnością, wśród której możemy znaleźć aromatyczne zioła, warzywa i owoce.

 

grecka restauracja1A-KA

Cudownie przyjemny klimat tworzy moc ciepłego światła. Nad głowami zawieszono sznury z żarówkami, które punktowo i delikatnie oświetlają przestrzeń restauracji i ogrodu. Oryginalne kinkiety pięknie rozświetlają bar i ściany na wolnym powietrzu. Ciepła barwa oświetlenia i meble w kolorze ciemnego drewna idealnie oswajają i ocieplają wnętrze.

grecka restauracja2A-KA

 

 

grecka restauracja3A-KA

 

 

grecka restauracja4A-KA

 

Wnętrze lokalu nawiązuje do ogrodowego stylu: zielone, wygodne krzesła, naturalne odcienie drewnianych ścian i drewniane ogrodowe meble pozwalają się czuć swobodnie, tak  jak „u siebie”.

 

grecka restauracja5A-KA

 

W ogrodzie możemy delektować się magiczną zielenią, która zachwyca swoją tajemniczością; szczególnie wijący się po ścianach bluszcz nabiera specjalnego wymiaru wieczorem przy blasku małych żarówek. Ekologiczne meble: charakterystyczny design drewnianych ławek i stolików, surowe pieńki drzew, w których możemy bez trudu policzyć słoje, ciepła drewniana podłoga – to wszystko pozwala być bliżej natury i nie tworzy sztucznego klimatu.

 

grecka restauracja6A-KA

 

 

grecka restauracja748 Urban Garden

 

 

grecka restauracja848 Urban Garden

Emilia Pietrzyk

Dodaj komentarz